Корзина

Отзывы о компании "BiGun" (километры обуви)

  • Олександра Д.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Ліана Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    дуже швидко відправили!!! рекомендую!!! магазин топ!!!!

  • Альвина П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Швидко зв'язались, швидко відправили. А коли з'явилась необхідність обміняти, без проблем зробили заміну на інший розмір. Дякую вам за порядну роботу, ввічливе спілкування та оперативність.

  • Микола С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все було на вищому рівні!!!

  • Маріан Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Ольга Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Вдячна за мегашвидку доставку( менше доби). Допомогли визначитися з розміром.
    Кросівки відповідали фото, якісні.

  • Стас С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Андрій Г.
    Хорошо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Валерія С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Михайло Ш.
    Хорошо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Опишу досвід,який отримав при покупці кросівок в цьому магазині,а висновки робіть самі.Замовлення прийняли і відправили дуже швидко.На наступний день посилку отримав.Був накладений платіж.Детальний огляд на пошті не зробив.Кросівки мені потрібні терміново.Дома,вже при детальному огляді виявив на одному кросівку брак.Фото додам.При спілкуванні із представниками магазину мені запропонували відправити їм товар і обміняти на іншу пару,але потрібно було почекати 7/ 10 днів.Чекати в мене можливості не було, тому я відмовився від замовлення.Представник магазину вибачився за незручності,та поклав всю вину на комірника.Також магазин запропонував знижку на наступну покупку у розмірі 200 грн.Зрозуміло,що в цьому магазині я вже нічого замовляти не буду,Я обирав покупку в ньому тому,що тут була запропонована найбільша ціна ніж у інших магазинів на "Промі" з розрахунку на те,що буде більш менш нормальна якість і ніяких проблем.Але сталося не так як хотілося.Тому висновки робіть самі,а я оцінюю роботу менеджера на 4 бали,а товару 2 бали.